Değişkenlik, belirsizlik, karmaşıklık ve muğlaklığın hüküm sürdüğü bir dünyadayız. Bu dönemde iş yapmak, özellikle de sürdürülebilir büyüme ve karlılık yakalamak eskisine kıyasla oldukça zor. Emlak işinde olanlar bunları çok net yaşıyor. Peki böyle zorlu piyasa koşullarında emlakta sarsılmadan ayakta kalmanın, kazanmanın hatta büyümenin bir yolu yok mu? Elbette var. Ancak bunun için 3 gününüzü bu eğitime vermeniz, zamanınızı bu programa yatırmanız gerekiyor. Bildiğiniz gibi emlakta doğru yere yatırım yapanlar daima kazanır. ‘Sarsılmaz Profesyonel’ eğitimi sizin için hızlı geri dönüşüyle en doğru yatırım!

– Zorlu piyasa koşullarında emlakta sizi sarsılmaz kılacak zihinsel ve eylemsel reformlar
– Sattığınız gayrimenkulün bedelinden çok sunduğunuz hizmetin bedeline itiraz geliyor. İşte kesin çözüm: Hizmeti ürünleştirme
– Doğru kişiler neden sizi tercih etsin? Çözüm ‘Güvenilir liman olmak’ Peki nasıl? Nasıl sorusunun cevaplarını bulacağınız, nedeninizi keşfetmek için ilham alacağınız, yukarıdaki ana konular dışında daha birçok konunun yer alacağı 3 günlük ‘Sarsılmaz Profesyonel’ eğitimiyle artık kaybetmeye son vereceksiniz.

İstanbul’da Kanyon AVM’nin yanındaki Pol Center Eofis eğitim salonunda yapılacak olan eğitime Levent Metro durağından yürüyerek iki dakikada veya aracınızı Kanyon ya da Özdilek AVM’ye park ederek bir kaç dakikada kolayca ulaşabilirsiniz.

Katılımcılarla bire bir, etkileşimli bir eğitim olacağından sınırlı sayıda katılım kabul edilecektir. 3 günlük eğitimin kayıt ücreti olan KDV dahil 1.350 TL’yi TR19 0006 7010 0000 0051 8789 45 Nolu IBAN hesabına göndererek kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Bu eğitim ofis sahipleri, danışmanlar, ofis yöneticileri, inşaat şirketi proje satış ekipleri ve emlak işine ilgi duyan herkes katılabilir.