Neden Varız?

Neden Varız ?

Hayata olumlu bakan, gerçekçi iyimser kimliğimiz ve mutlu ruh halimizin avantajlarını cebimize koyarak 2010 yılında yola çıktık. Düşüncelerimize duygularımızı katarak eyleme geçtik. Bir nedenimiz vardı. Bildiğimiz, inandığımız ve sevdiğimiz şeyleri yaparsak mutlu kalacaktık. Mutluluk halimiz müşterilerimize, dostlarımıza ve çevremizdeki insanlara da yansıyacak, onların hayatlarında da olumlu değişiklikler yaratabilecektik. İşte bu bizim için başarı demekti. Yeteneklerimiz ve uzmanlıklarımız doğrultusunda insanlara yol göstermeyi, bilgilerimizi paylaşarak onlarla birlikte çoğalmayı, daha fazla öğrenmeyi, öğrendikçe değişmeyi, değiştikçe gelişmeyi hedefledik.

İnsanlara bahşedilen yeteneklerin iş hayatında kullanılması durumda başarıya gitmenin kolaylaştığına inanıyoruz. Ayrıca Jack Trout’un dediği gibi ‘farklılaşmazsan ölürsün’ anlayışına da gönülden bağlıyız. Bu sebeple iş hayatında 30 yıla yakın tecrübemizden aldığımız dersleri, kazandığımız ödülleri, edindiğimiz başarıları yetenek ve uzmanlıklarımızla harmanlayarak oluşturduğumuz doğruları programlar haline getirdik. Programlarımız paylaşıldıkça çoğalacak, kullanıldıkça faydayı arttıracak, başarı yükselecek ve mutluluk hissedilecek.

Ana işimiz:

Sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler veririz.

Odak konumuz:

Müşterilerimizin mevcut iş modellerini sorgulayarak yeni modeller geliştirmeleri konusunda onlara ilham verir, hayata geçirmelerine yardımcı olur, yol gösteririz. Müşterilerimizle birlikte inovasyonu esas alarak performans arttırmak ve rekabet gücünü yenilemek konusunda programlı bir çalışma yürütürüz.

Meydan okuduklarımız:

Biz rekabete karşıyız. Bizce rekabet sadece sporda vardır. İş hayatında rekabet edip rakibe benzeyerek aynılaşmak yerine yeni bir kulvar açarak farklılaşmaya, liderlik etmeye inanırız. Biz bilgi yüküne karşıyız. Bizce bilginin özüne ulaşmak esastır. Bilginin özünü mümkün olan en kısa zamanda vermeye inanırız. Çünkü zaman herkes için en kıymetli şeydir. Bu inançla yazar, paylaşırız, eğitim, seminer, danışmanlık verir, yol gösteririz. Işıkören Danışmanlık olarak biz yaptıklarımıza inanır ve inandıklarımızı da severiz.

Danışmanlık ve seminer programlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen info@isikoren.com adresinden bizimle iletişime geçiniz veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşınız.

Tıklayınız

Uzmanlık Alanlarımız

column2-image1Marka Danışmanlığı

column3-image1Franchising

column3-image1Pazarlama

column1-image2Satış

column1-image3Emlak

column3-image1İletişim

column3-image1Eğitim

column3-image1Motivasyon Konuşmaları