Zirve başlıyor!

Zirve

Bu kez İstanbul’da başarı üzerine motivasyon konuşmamla katılımcılarla birlikte başarıyı paylaşacağız. Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Uğur Dumankaya, NEF icra Kurulu Başkanı Sn. Erden Timur gibi çok değerli 12 ismin arasında yapacağım konuşma beni şimdiden heyecanlandırıyor 🙂 Birçok sponsor olması nedeniyle ücretsiz gerçekleştirilecek olan zirve ile ilgili detaylara aşağıdaki bültenden ulaşabilirsiniz.

Hilmi Işıkören

Zirve

Hilmi Işıkören başarı üzerine motivasyon konuşmasıyla Liderler Zirvesi 2016’da!

İş dünyasından birbirinden değerli 13 lider ismi ile benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Liderler Zirvesi 29 ŞUBAT-1 MART tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde dışarıdan katılıma açık, sertifikalı ve ücretsiz olarak gerçekleşecek!

Katılımcılar için vazgeçilmez bir liderlik, yönetim ve yöneticilik bilgi platformu olan Liderler Zirvesi, iş dünyasında başarı için yapılması gerekenleri işin liderlerinin sunumlarıyla paylaşacak. Katılımcılar, etkileyici ve yaptıklarıyla iz bırakan lider bir yönetici olmak, iş dünyasında başarıyı yakalamak ve korumak, sürdürülebilir başarının inceliklerini öğrenmek, liderlik ve yöneticilik ile ilgili gerekli niteliklere ve özelliklere sahip olmak ve sahip olduğunuz niteliklerinizi geliştirmek, iş dünyasında güçlü bir vizyona sahip olmak, krizleri fırsata çevirmek için gerekli olan tüm liderlik ve yönetim bilgilerine ve iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışarak, iş dünyasındaki network ağını güçlendirme fırsatına sahip olacaklar.

Işıkören Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı, emlak sektörü duayeni ve başarı üzerine motivasyon konuşmacısı Hilmi Işıkören Liderler Zirvesinde yapacağı konuşma öncesi şu açıklamaları yaptı. “Başarıyı hepimiz arzuluyoruz, sıradan işler haz vermiyor, asıl yapmak istediğimiz şeyi gerçekleştirmek, onu zirveye taşımak, onunla anılmak istiyoruz. Peki nasıl başarılı olabiliriz? Başarılı olunca mı mutlu oluruz, yoksa mutlu olunca mı başarılı? Liderler Zirvesinin ilk günü yani 29 Şubat Pazartesi günü saat: 12:00 – 12:45 arasında bu konular üzerine bir motivasyon konuşması yapacağım. www.10numaramotivasyon.com üzerinden başarı ve hayata dair binlerce paylaşımdan oluşan yazılarımızdan seçtiklerimi de eklediğim konuşmam izleyenlere ilham vermesi ve farklı bir bakış açısıyla motive etmesi üzerine hazırlandı.” Detaylar ve ücretsiz kayıt için www.liderlerzirvesi.net

Liderler Zirvesi 2016’da konuşma yapacak olan isimler:

 • Uğur Dumankaya (Dumankaya Yön. Kur. Başk.)
 • Zehra Öney (Blippar Türkiye Ceo)
 • Hilmi Işıkören (Işıkören Danışmanlık Kurucu ortağı)
 • Perihan İnci (İnci Holding Yön. Kur. Baş.)
 • Erbakan Malkoç (Vıp Dızayn)
 • Erim Hısım(Ytü Öğr. Üyesi)
 • Bülent Sabuncu (Ziylan Group Cfo)
 • Ersun Bayraktaroğlu (Pwc Partner, Ymm)
 • Erden Timur (NEF İcra Kurulu Başkanı)
 • Burak Ünaldı (Ekonomist)
 • Erol Bilecik (İndex Ceo)
 • Zafer Baysal (Amstar Kıdemli Başkan Yardımcısı)
 • Kaan Gülten (Webtures Ceo)

Hilmi IŞIKÖREN Hakkında:

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi IŞIKÖREN, döndüğünde gıda sektöründeki bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 – 2010 yılında arasından üç uluslararası gayrimenkul markasında Direktörlük, Kurucu Ortaklık ve Genel Müdürlük yapan Hilmi IŞIKÖREN, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini Belgin Benek ile birlikte kurdu. Sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler veren IŞIKÖREN ayrıca ‘Başarı’ ve ‘Motivasyon’ üzerine ülke çapında gerçekleştirdiği ve yaygınlaştırdığı farklı ve etkileyici motivasyon konuşmalarıyla tanınmakta, blog ve köşe yazarlığı yapmaktadır.       www.isikoren.com             www.10numaramotivasyon.com

Zirve

Zirve

Zirve

By | 2018-02-11T12:36:46+00:00 Şubat 23rd, 2016|DUYURULARIMIZ|0 Comments

About the Author:

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüklerini (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2013 yılı itibarıyla çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekte, sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler vermektir. www.hurriyetemlak.com ve www.emlakgundemi.com.tr 'de köşe yazarlığı yapan Hilmi Işıkören’in yazıları zaman zaman Hürriyet Yazar Kafe’de de yayınlanmakta, iş ve hayata dair ilham veren fikir ve tavsiyelerini paylaştığı www.10numaramotivasyon.com sayfası bugün yüz otuza yakın ülkede binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Leave A Comment