Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler

Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler

Bugüne kadar hep şirketlere özel #emlak eğitimleri yaptık. Bireysel talepler için 9 Mart Perşembe günü iki açık eğitim açıyoruz. Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler ana başlığı altında ‘Hedef Belirleme Çalışması İle Satışları Yükseltmenin Yolları Nelerdir?’ ve ‘Değer Tuvali Çalışması İle Portföylerin Satış Cazibesini Nasıl Artırabilirsiniz?’ adlı iki çok özel uygulamalı emlak eğitimi emlak ofisleri ve inşaat projelerinde satış ve pazarlamada görev yapan herkes için ideal.

Katılım koşulları ve detaylar aşağıdaki gibidir;

Eğitimler, uluslararası emlak markalarında üst düzey yöneticilik ve kurucu ortaklık deneyimiyle emlak sektörü uzmanı Hilmi Işıkören ve iletişim, stratejik pazarlama ve markalaşma uzmanı Belgin Benek tarafından verilecektir.

Tarih: 9 Mart 2017 Perşembe
Ücret:
– Tek eğitime katılım bedeli kişi başı 350 TL ‘dir.
– Her iki eğitime katılmak istenirse katılım kişi başı 600 TL’dir.
– Ayrıca üç kişi ve üzeri grup katılımlarında %20 indirimle kişi başı 280 TL’dir.
Yer: eOfis Pol Center Levent İstanbul
Saat: Birinci eğitim 09:30 – 12:30 / İkinci eğitim 14:00 – 17:00
Kayıt: info@isikoren.com’a göndereceğiniz başvuruya istinaden size iletilecek banka hesap numarasına ödeme yapılması ile kesinleşecektir. Son kayıt tarihi 6 Mart 2017’dir.
– Her bir eğitim 25 kişi ile sınırlıdır, eğitimler uygulamalı olacak ve eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler

Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler

By | 2018-02-11T12:36:45+00:00 Şubat 23rd, 2017|DUYURULARIMIZ, Emlak üzerine yazılar, Genel, YAZILARIMIZ|0 Comments

About the Author:

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüklerini (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2013 yılı itibarıyla çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekte, sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler vermektir. www.hurriyetemlak.com ve www.emlakgundemi.com.tr 'de köşe yazarlığı yapan Hilmi Işıkören’in yazıları zaman zaman Hürriyet Yazar Kafe’de de yayınlanmakta, iş ve hayata dair ilham veren fikir ve tavsiyelerini paylaştığı www.10numaramotivasyon.com sayfası bugün yüz otuza yakın ülkede binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Leave A Comment