Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler – 27 Nisan 2017

Konut ya da ticari, satış ve kiralama işlemlerinizi sürekli hale getirmeniz SMART yaklaşımıyla artık mümkün olacak! Emlakta iş hedeflerinizi yakalayıp nasıl düzenli işlem yapabileceğinizi uygulamalı olarak anlatacağımız sabahki ilk eğitim HEDEFİM ZİRVE, 27 Nisan Perşembe günü saat 09:30’da başlayacak.

İster konut, ister ticari, ister satılık, ister kiralık olsun portföylerinizi satmanız ya da kiralamanız DEĞER TUVALİ yaklaşımıyla artık çok kolaylaşacak! Emlakta portföylerinizi satış ya da kiralamada nasıl cazip hale getirip işlemlerinizi yükseltebileceğinizi uygulamalı olarak anlatacağımız öğleden sonraki ikinci eğitim HİZMETİM DEĞERLİ,  27 Nisan Perşembe günü saat 14:00’de başlayacak.

Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler başlığı altında HEDEFİM ZİRVE ve HİZMETİM DEĞERLİ adlı iki çok özel ve benzersiz uygulamalı emlak eğitimi, emlak ofisi sahipleri, emlak danışmanları ve inşaat projelerinde satış ve pazarlamada görev yapan herkes için ideal.

Katılım koşulları ve detaylar aşağıdaki gibidir;

Eğitimler, uluslararası emlak markalarında üst düzey yöneticilik ve kurucu ortaklık deneyimiyle emlak sektörü uzmanı Hilmi Işıkören ve iletişim, stratejik pazarlama ve markalaşma uzmanı Belgin Benek tarafından verilecektir.

Tarih: 27 Nisan 2017 Perşembe
Ücret:
– Tek eğitime katılım bedeli kişi başı 350 TL ‘dir.
– Her iki eğitime katılmak istenirse katılım kişi başı 600 TL’dir.
– Ayrıca üç kişi ve üzeri grup katılımlarında %20 indirimle kişi başı 280 TL’dir.
Yer: eOfis Pol Center Levent İstanbul
Saat: Birinci eğitim 09:30 – 12:30 / İkinci eğitim 14:00 – 17:00
Kayıt: info@isikoren.com’a göndereceğiniz başvuruya istinaden size iletilecek banka hesap numarasına ödeme yapılması ile kesinleşecektir. Son kayıt tarihi 21 Nisan 2017’dir.
– Her bir eğitim 20 kişi ile sınırlıdır, eğitimler uygulamalı olacak ve eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler - 27 Nisan 2017

Emlakta Satış Yükselten Uygulamalı Eğitimler – 27 Nisan 2017

  


Hilmi IŞIKÖREN Hakkında:
1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi IŞIKÖREN, döndüğünde gıda sektöründeki bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 – 2010 yılında arasından üç uluslararası gayrimenkul markasında Direktörlük, Kurucu Ortaklık ve Genel Müdürlük yapan Hilmi IŞIKÖREN, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini Belgin Benek ile birlikte kurdu. Sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler veren IŞIKÖREN ayrıca ‘Başarı’ ve ‘Motivasyon’ üzerine ülke çapında gerçekleştirdiği ve yaygınlaştırdığı farklı ve etkileyici motivasyon konuşmalarıyla tanınmakta, blog ve köşe yazarlığı yapmaktadır. Hilmi Işıkören’in ilk kitabı “10 Numara Motivasyon” 29 Eylül 2016’da raflardaki yerini aldı. Çalışandan patrona herkes için ilham kaynağı olacak kitap, sadece iş dünyasıyla sınırlı kalmayarak, herkesin hayatına dokunan, kişisel gelişimi destekleyici bir yol haritasını da içeriyor. Kitabın geliri, korunmaya muhtaç çocuklara kucak açan “Koruncuk Vakfı”na bağışlayan Hilmi Işıkören, sonraki kitaplarında da bunu sürdürmeyi hedefliyor. www.isikoren.com www.10numaramotivasyon.com

Belgin BENEK Hakkında:
2001 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümünü bitirerek iş dünyasına ilk adımını attı. ilk iş deneyimini İpbüken Danışmanlık (şimdiki Yalın Enstitü Derneği) bünyesinde Dünya Bankası ile ortak yürütülen “Nakliye ve Gümrük Yönetimi” projeyle başladı; sonrasında sosyal sorumluluk projeleri yürüten bir ajansta Müşteri Yönetmen yardımcılığı ile devam etti. 2005 yılında Realty World Türkiye’de Kurumsal İletişim ve Franchise Müdürü olarak kariyerine devam eden Belgin Benek burada Hilmi Işıkören ile tanışarak emlak/franchising ve bayi yönetimi konularında bilgi birikimini derinleştirmeye başladı. 2005 – 2009 yılları arasında bir çok franchise ofis sahibi ve danışmanına eğitimler verdi, organizasyonlar düzenledi. 2010 yılında iş ve sektörel deneyimini Hilmi Işıkören ile birlikte kurdukları Işıkören Danışmanlık’a taşıyan Belgin Benek, Setra Gruba ait Modakent Çekmeköy projesinde Hilmi Işıkören ile birlikte geliştirdikleri iş modeli ile 4 ay gibi kısa bir sürede satışların %80’ini tamamlayarak önemli bir başarı elde etti. Aynı zamanda Modakent’in kardeş kuruluşu olan ve yapımcılığını Setra Film’in üstlendiği G.D.O Karakedi Filminin vizyon öncesi ve sonrası pazarlama iletişimi faaliyetlerinin yürütülmesinde de etkin rol oynadı. 2012 yılında www.isikoren.comüzerinden gerçekleştirilen faaliyetleri Hilmi Işıkören ile birlikte yürüttü. Işıkören Online ‘Canlı’ Seminer Platformu üzerinden seminerlerin hazırlanması ve geliştirilmesinde etkin rol oynadı. Belgin Benek, Işıkören Danışmanlık şirketinin ana konusu olan sektör ayrımı yapmaksızın şirket, kurum ve hatta bireylerin ‘farklılaştırarak öne çıkarma’ iddiasıyla çalışmalarına devam etmektedir.