Başarı için 10 NUMARA MOTİVASYON

başarı

başarı

Başarı için…

29 Şubat Pazartesi ve 1 Mart Salı günü İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde ‘Liderler Zirvesi 2016’ etkinliği düzenleniyor. İş dünyasının 13 değerli isminin konuşmacı olarak katılacağı zirve sponsorların katkılarıyla ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Katılımcılara sertifika da verilecek olan ‘Liderler Zirvesi’, başarı üzerine yapılacak konuşmalarla 1 Mart Salı gününe kadar devam edecek. Konuşmacılar, Uğur Dumankaya (Dumankaya Yön. Kur. Başk.), Zehra Öney (Blippar Türkiye Ceo), Hilmi Işıkören (Işıkören Danışmanlık Kurucu ortağı), Perihan İnci (İnci Holding Yön. Kur. Baş.), Erbakan Malkoç (Vıp Dızayn), Erim Hısım(Ytü Öğr. Üyesi), Bülent Sabuncu (Ziylan Group Cfo), Ersun Bayraktaroğlu (Pwc Partner, Ymm), Erden Timur (NEF İcra Kurulu Başkanı), Burak Ünaldı (Ekonomist), Erol Bilecik (İndex Ceo), Zafer Baysal (Amstar Kıdemli Başkan Yardımcısı) ve Kaan Gülten (Webtures Ceo) sırayla başarı için yapılması gerekenler üzerine odaklanarak katılımcılara yol gösterecek, ilham verecekler.

Başarıyı hepimiz arzuluyoruz, sıradan işler haz vermiyor, asıl yapmak istediğimiz şeyi gerçekleştirmek, onu zirveye taşımak, onunla anılmak istiyoruz. Peki nasıl başarılı olabiliriz? Başarılı olunca mı mutlu oluruz, yoksa mutlu olunca mı başarılı? 29 Şubat Pazartesi günü 12:00 – 12:45 saatleri arasında ‘Başarı için 10 NUMARA MOTİVASYON’ konuşmamla ben de zirvede yer alacağım, ‘Liderler Zirvesi 2016’da tüm konuşmacılarla başarıyı katılımcılarla paylaşacağız. Kayıtların geçen hafta kapandığı zirveye gösterilen yoğun ilgi için katılımcılara çok teşekkür ederim.

Hilmi Işıkören

Hilmi IŞIKÖREN

Hakkında:

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi IŞIKÖREN, döndüğünde gıda sektöründeki bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 – 2010 yılında arasından üç uluslararası gayrimenkul markasında Direktörlük, Kurucu Ortaklık ve Genel Müdürlük yapan Hilmi IŞIKÖREN, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini Belgin Benek ile birlikte kurdu. Sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler veren IŞIKÖREN ayrıca ‘Başarı’ ve ‘Motivasyon’ üzerine ülke çapında gerçekleştirdiği ve yaygınlaştırdığı farklı ve etkileyici motivasyon konuşmalarıyla tanınmakta, blog ve köşe yazarlığı yapmaktadır. www.isikoren.com www.10numaramotivasyon.com

By | 2018-02-11T12:36:46+00:00 Şubat 27th, 2016|DUYURULARIMIZ, Genel|0 Comments

About the Author:

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüklerini (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2013 yılı itibarıyla çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekte, sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler vermektir. www.hurriyetemlak.com ve www.emlakgundemi.com.tr 'de köşe yazarlığı yapan Hilmi Işıkören’in yazıları zaman zaman Hürriyet Yazar Kafe’de de yayınlanmakta, iş ve hayata dair ilham veren fikir ve tavsiyelerini paylaştığı www.10numaramotivasyon.com sayfası bugün yüz otuza yakın ülkede binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Leave A Comment